tablet alalım dedik destek lazım genşler

şimdi 3g(sim) olsun batarya iyi gitsin yani 2 saat internete girdikten sonra %30 kaldı demesin. asıl ihtiyaç olan bu internet kitap arada inceden oyun. fiyatta uygun olsun süper olur

İpad .
Ama kitap okuyacağım diyorsanız kindle alın , oyun yok ama mürekkep teknolojisi var

  • colorwithnotexist  (11.07.13 15:11:55)
ipad mini cok guel bir alet. 3g +wifi li olandan alabilirsin. tuzlu gbi ama iyi

boyut olarak da en ideal tablet diye dusunuyorum

3g siz olanini kullaniyorum
  • exlibris  (11.07.13 15:30:59 ~ 15:31:35)
fiyatı uygun olmayabilir ama ipad mini diyorum

markası iyi androdi tabletler de fiyat olarak ipad'den geri kalmadığı için öneremiyorum

150-200 tl'lik tablet dersen, birkaç ay kullandım, kaç kaç!
  • saim  (11.07.13 16:04:46)
Nexus 7. IOSlara kitap atmak (özellikle pdf)deveye hendek atlatmakla eşdeğer. Androidlerde çok basit bir biçimde kopyala yapıştır şeklinde yapabildiğin bir işlem bu. Eğer çizgiroman da okuyacağım diyorsan, 10 inçlik bir tablet almanı öneririm.

istanbul bilişim'de (www.istanbulbilisim.com.tr ) 32 gigalığı 700 tl olarak görünüyor ki gayet iyi. Daha düşük ebatlı olanları daha uygun fiyatlara var tabii.
  • darksoul  (11.07.13 16:36:58 ~ 16:37:16)
Arkadaşım kullanıyor motorola xoom. tv,film,kitap,internet..hepsini bu aletten yaptığını ve performansından gayet memnun olduğunu belirtiyor her seferinde.

böyle bişey var.

www.sahibinden.com
  • Carlito Brigante  (11.07.13 16:53:37)