doktorların bir tür rahatsızlık durumu vardı?

özellikle doktorların başıan gelen bi durum vardı, ismini unuttum?

doktor ameliyat yaparken ya da hasta bakarken acaba bi olumsuz sonuca mahal bırakır mıyım, sonunda başım yanar mı diyerek yapması gereken şeyleri yapmayıp kolaya kaçmasını gerektiren oto sansürün bi tıbbi ismi vardı?

yok yanlış bi tedaviden ziyade, yapması gerekeni yapmayıp hiç risk almadan maksimum güvende işlerini yapması

atıyorum hasta acil durumda, sıradışı bi şey deneyip sorunu çözmek aklına geliyor ama ya ters teper de ekstrem bi şey olur ve başım yanarsa? diye vazgeçiyor ve klasik, herkesin uygulayacağı prosedürü seçiyor doktor
  • tempor  (11.07.13 03:34:04)
bildiğim kadarıyla özel bir ismi yok. malpraktis endişesi işte...

  • sakura  (11.07.13 06:10:31)
göte gelir miyim acaba nın latincesidir muhtemelen.

  • sifirin altinda  (11.07.13 09:58:41)
mesleki yabancılaşma mı ki

  • nicki martin  (11.07.13 10:58:48)
Çok dr. House izlemişsin.

İnsan vucudu o kadar komplike ki dr house saçmalıkları yemez over doz ilaç vermeyle 1 senede iyileşecek hasta 1 gunde ayağa kalkmaz her halikarda ölür.
  • netadam  (11.07.13 11:48:36)
  • unalub  (11.07.13 12:29:03)