sanal kredi kartı

internette kullanmak icin nasıl sanal kredi kartı olusturabilirim..limiti kendim belirleyebilecegim bi olusum var mi?

ilk önce normal kredi kartinizin olmasi gerekiyor. kartinizin internet bankaciligina girdiginizde oradaki sekmelerden birinde kesin yazar sanal kart olusturma diye. oraya girip alisveris miktariniz kadar limit koyarsiniz, cep telefonunuz araciligiyla da sifre filan gönderiyorlar herhalde.

  • zeykur valekov  (09.03.09 01:40:16)
kredi kartın yoksa bile garanti bankası müşterisiysen sanal kart oluşturabiliyorsun. hesabından istediğin kadar parayı sanal kartına yükleyip alışveriş yapabiliyorsun, artan parayı da tekrar hesabına aktarabiliyorsun. ben kullanıyorum.

normal bir kredi kartın varsa da zaten, bildiğim kadarıyla her banka sanal kart sağlıyor.
  • ikinoktayedi  (09.03.09 01:43:45)
yapı kredi kartı var.. sanal kart olusturdum ama 3d guvenlik ayarları falan diyor..bulamadim onuda.

  • sezaryan  (09.03.09 02:12:48)
ing de var, süper.

  • transall  (09.03.09 11:05:10)
garanti bankasında hesabın varsa internet şubesinden çok basit bir işlemle oluşturabilirsin. bilgisayardan zerre anlamayan bir tanıdığım garanti çağrı merkezinden komut alarak hemen oluşturdu kartını. hesabından sanal kartına para gönderiyorsun ve limitin o an için o kadar oluyor. atıyorum sanal kartına 500 ytl aktardın ama 482 ytl'lik alışveriş yaptın ve o 18 ytl'yi hesabina ayni sekilde geri gonderiyorsun. cok basit yani.

  • jeanne hebuterne  (09.03.09 15:33:18)
Yalnız dikkat ,garanti bankasının sanal kartından taksitli ödeme yapmak mümkün değil.Aman diyeyim .

  • sannora  (09.03.09 16:46:07)