[]

C# öğrenme ile ilgili bir soru

Şimdi Herbert Schildt' in herkes için c# kitabından c# öğreniyorum. Şuan operator overloading e kadar geldim, ancak kitaptaki örneklerle yetiniyorum ve o örnekler bir şey katmıyor sadece minik basit gösterimler onlar. aklıma uygulayarak geliştirebileceğim hiç bir şey gelmiyor, bana fikir verebilir misiniz? şuana kadar elde ettiğim altyapıya uygun projeler? bir kaç adım ötesi de olabilir yeter ki hızlıca öğrenebileyim. şuana kadar sadece çekirdeği anlamak için konsol kastım. internette örnek projeler falan diyorum ama hep 3 ile 5 i toplatan, seri toplatan ya da * lardan üçgen kurduran vize final soruları geliyor sadece.
 
sayısal loto yaz kullanıcıya 6 sayı oynat bilgisayara 6 sayı ürettir karşılaştır kaç bilmiş. buna göre seviye belirleyebiliriz.
edit: aklıma gelmişken buraya bak www.csystem.org

  • hermann  (10.07.13 20:51:49 ~ 21:12:55) 
Tamam bekle deneyip buraya kodu yapıştıracağım


  • Yigitabi  (10.07.13 20:52:46) 
öncelikle şuraya bir göz at. www.codeproject.com

Ayrıca şuraya bir gir ve insanların yapamadığı (senin seviyendeki) örnekleri yapmaya çalış. www.stackoverflow.com
  • Salieeh  (10.07.13 21:21:30 ~ 21:21:47) 
  • Yigitabi  (10.07.13 23:02:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.