Kaybolan duyurular

Sevgili duyuru analistleri;

Şimdi açtığım bazı duyurular bildiğin kaybolmuş, nası ya!?

"Benimkiler"den baktığımda hepsi tastamam görünüyor. Ama "ara" da nickimi arattığımda 2 duyuru eksik.

Misal "Adalarda günlük kiralık yalı/köşk aranıyor! " duyurum ev/kalacak yerden görülebiliyor ama "ara" da su olsam ates olsam olarak arattığımda duyurularımın arasında yok.

Var mı mantıklı bir açıklaması?

Duyurunun arama motoru pek başarılı değil yada indexlemeyi geç yapıyor, vs.

Google üzerinden "site:www.eksiduyuru.com adalarda günlük..." yazıp arayın.
  • quanche  (10.07.13 14:00:11 ~ 14:36:32)
@quanche ama çok garip değil mi mesela eski bi duyurum görünmüyor, daha yeni olan gayet ortada. aradan seçmiş de kaybetmiş resmen nasıl yaptıysa :)

  • su olsam ates olsam  (10.07.13 14:09:00)
Duyurunun ara kısmından nickle aradığımda yazılan son duyurular da gözükmüyor mesela.
Diyelim ki senin duyurularına bakmak istiyorum, nickinle arıyorum, son yazdığın duyuruyu göremiyorum. Ama işin ilginci bu bazı nicklerde böyle oluyor bazılarında olmuyor.

Cevap olmadı ama ekleyeyim dedim.
  • buff  (10.07.13 14:18:40)
Duyurular 30 gün geçtikten sonra otomatik olarak silinir diye biliyorum.

Ayrıca evet, aramada ciddi bir sıkıntı var. Hep vardı.
  • adoramer3ku  (10.07.13 14:21:17 ~ 14:21:54)