iddaa da bir yöntem buldum sizce nasıl ?

şimdi zaten öğrenci adam olduğumuz için çok fazla para koymayacağız. hafta sonu için 6 lira kenara koyacağız. sonra 3 tane 2 liralık kupon yapacağız kuponlar şöyle olacak. ilk kupon sürpriz kupon 2 liraya 200-300 lira falan verecek. 2. kupon ise ideal olacak işte 2 liraya 30-40 lira verecek. 3. kupon ise zarara geçmememiz için banko kupon olacak 2 liraya 6 lira verecek sizce nasıl olur ? uygulayıp başarılı olan var mı bu sistemi ?

2 liraya altı lira verecek kupondan eminsen 6 lirayı bu kupona yatır. her seferinde 3 katını alırsın.

ama reelde 3 katı veren kuponlar mutlak tutacak diye birşey yok.
  • tantunisultansüleyman  (10.07.13 13:08:01)
denedim, olmadı. en basit anlatımıyla olmayışının sebebi şuydu;

banko kupon her zaman tutmuyor. bir kere tutmadığı zaman da zincirleme olarak kaybettiğini geri almak için daha büyük oynuyorsun.

ben senler sonra anladım ki bunun gibi havuz oluşturup onun içinde parayı döndürmek çok zor, ya da ben beceremedim, bilmiyorum. bıraktım iddaayı.
  • nesilsiz  (10.07.13 13:30:29)
benim aklıma direkt şu geldi; süpriz kuponun tutmama olasılığının çok yüksek olduğunu ve banko kuponun sürekli tutacağını düşünürsek her hafta 6 lira yatırıp 6 lira kazanıcaksın... ee? :)

  • reso aga  (10.07.13 13:41:08)
iddaada kombine yapıyorsan iş daha çok şansa kalıyor. o para cok az ama seçici olup tekli bahis yapilabilen bir sitede oynarsan birseyler kazanirsin aksi durumda sans onemli bir faktor.

  • christopher nolan  (10.07.13 13:48:02)
ben bu sistemi yada benzer sistemleri çok yaptım işe yaramıyor :) sisteme bindirmeden bodoslama oyna,,,
borsada baş-omuz-baş formasyonu vardır,
İddaada ise bizim gibi oyuncular için tek formasyon vardır bacak-omuz/bacak-omuz,,, para kazanıcam diye değil eğlenmek için oyna, ben dahil evremde +da olan görmedim...
  • bisanthe  (10.07.13 13:48:44)
@bisanthe

iddaa'da mbs ve düşük geri ödeme nedeniyle o sonuc çıkmasi olagan. matematiksel olarak ya kar cok cok dusuk bir ihtimal var ya da hic yok uzun vade icin. oranlardan kestikleri pay dunyada e yuksek bir de mac siniri koyunca normal bahiste ki gibi tahmin ya da sistem degil sansa kaliyor tum karin.
  • christopher nolan  (10.07.13 13:58:47)
banko kupon banko tutacaksa bana da haber et de varımı yoğumu basayım.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (10.07.13 14:22:12)
c. nolan kesinlikle haklısın,,, mesela yurtdışında alt üste 1.90 /1.90 oran açılıyor bizde 1.65-1.70 bunun dışında mesela maç banko üst olcaka hatta 7+ olack diyorsun bu sefer de 2 handikaplı ms açıyor sadece, türkiyede para kazanmak gerçekten zor.

  • bisanthe  (10.07.13 14:31:11)
1,9 ne ki populer lig ise birkac site arasi 1,97 min goruyorsun, kim yuksek ise oradan alarak. %99 'i bulan geri odeme yakalanabiliyor dunyada. bu da yatirdin paranin sadece %1'i orandan kesiliyor demek, ayni oran iddaa'da %15'ten fazla. bir de kombine var ki, sans oyunana ceviriyor.

banko tutacak kupon ya da mac diye birsey yok yalniz secici olarak oynanan bahislerle hic para kaybetmeyecek kasa sistemi var. birakacagi karda gayet iyi. iste bu gercegi cok az kisi biliyor ve ona gore kasa sistemiyle oynuyor.

bilgi ne kadar degerli, degil mi?
  • christopher nolan  (10.07.13 16:07:36)