tek kişilik yurt?

efendiler!
şimdi ben beykentte iç mimarlık yükseğinin birinci senesini bitirdim. kadıköyde yaşıyor, taksim sıraselvilere gidiyorum. açıkçası kadıköyde takılmak isterim all the time. ama olay şu ki, benim asıl derdim yemek veren ve tek kişilik odası olan bir yer. bir yer buldum yemek dahil aylık 1000 tl istediler. bana çok bu. 800 en fazla iyidir. yani bilemiyorum. yemeğe çok para gidiyor. evde yapsan da öyle yani. garip işler. bana bir link, bir bağlantı falan. öyle işte. ha bu arada böyle dinci falan bir yurt olmasın aman diyim.

ben şu anda zaten evdeyim. 3 kişi kalıyoruz. kendime ait odam falan var da beni kasıyor. yemek desen bir şekilde çok gidiyor. yani kadıköy yemek açısından ucuz değil. yemeği geçtim bilemedim yani daha yalnız yaşama isteğim var. zaten ev olayında da en fazla 1 kişiyle çıkarım. ne bileyim garip.

  • rumuz nickname  (10.07.13 02:21:43)
erkek

  • rumuz nickname  (05.08.13 19:49:07)