[ itiraf.com ] Spor yapıp yapmadığınızla ilgili yoklama

Sözlük yazarlarından bir isteğim var; benim yazdığım şekilde sorunun altına uygun şeyleri yazabilir misiniz?

Yaş: 24
İş/Güç: Çalışıyorum, haftaiçi 5 gün boyunca.
Spor: kışın neredeyse hiç

diğer yazarların durumu nedir? (sportif erkeklerin kendilerini gösterebip suser hanımkızlarımıza selam etmesi için uygun bi ortam da hazırlamış oldum)

yaş:24
iş/güç: yok
spor: iş bulabilceğime inandığım zamanlar motive oluyorum ve spor yapmaya başlıyorum. nerdeyse her gün. ama her iş görüşmesinden çıkıp da olumsuz olduğunu hissettiğimde kendimi türk dizilerindeki işsizler gibi, hemen en yakın sahile atmak, hatta bırak sahili ayağıma taş bağlayıp denize atmak istiyorum. -ekşide bile çaylak olmuşum anasını satayım daha ne olsun-
(kızlar çok etklenmişlerdir eminim hepsine selam)
  • rentts1  (08.03.09 21:54:47)
o değil de ekşi duyuru'da böyle bi şey olabiliyor mu yav?

  • fundamental  (08.03.09 21:56:29)
sağda solda kaslı adam gördükçe eve gidip 5*5 lik set yapıyorum şahane oluyor. konsantre yemek yemek gibi birşey.

  • carnicero  (08.03.09 22:09:56)
(bkz: 4chan)

  • demcan  (08.03.09 22:11:55)
yaş : 28
iş/güç : haftaiçi 09:00/18:00
spor : 3 gün ağırlık, 2 gün yüzme/kürek veya koşu bandı
ramazan'da 1 ay hiçbir şey yapmıyorum.
  • marcelorios  (08.03.09 22:12:17 ~ 22:12:53)
Yaş:21
İş/Güç:Haftanın 7 günü ders
Spor:2 günde bir bazen her gün

evde dambıllarım var 5 kiloluk onlarla çalışıyorum akşamları bi kaç mekik ve şınavda çekiyorum bu kadar.
  • buffy de vampir sayilir  (08.03.09 22:14:57)
insanların spor yapıp yapmadığını merak ediyorum onun peşindeyim.. sadece ben miyim evde aylak aylak oturan diye araştırma halindeyim. havuza denize giden spor yapan var mı diye yoklama yaptım. ek$i duyuru avına çıkmadım :)

  • enola gay  (08.03.09 22:17:08)
yaş: 23
iş/güç: hem öğrenciyim hem çalışıyorum stress sahibiyim
spor: normalde program dahilinde set çalışıyordum ama bacağımda ağrılar var. doktora gidene kadar sadece 450-500 metre kadar yüzüyorum. haftada bu da 3-4 sefer oluyor.
  • darknum  (08.03.09 22:28:56)
bu arada hadi ben de yazayım=) (gelin itiraf edelim)
bende de 2 tane 10 luk dambıl var ayrıca 1 hafta öncesine kadar da düzenli spor salonuna gidiyordum. ama asıl yapmak isteyip de yapamadığım sabah gün doğarken kalkıp koşmak. ha bi de arada bir pilates topumla pilates yapıyorum. ısınma ve esneme için iyi oluyor.

  • rentts1  (08.03.09 22:34:37 ~ 22:35:20)
Yaş: 26
İş: Yüksek lisansı bitirip doktoraya başlamak üzere olan gariban öğrenci
Spor: Haftada 6 gün, zaman zaman sabah erkenden kros idmanlarıyla sayısı artabiliyor.
  • tekosin  (08.03.09 22:37:53)
yas: 23 du en son.
is/guc: ogrenci diyolar ama emin degilim. kismi zamanli calisiyorum ayni zamanda.
spor: her sabah yarim saat altbostanci duragina yuruyorum. niye dersen, otobusler bos oluyor, en arkaya gecip yatabiliyorum. bunun disinda, hali saha maclarimiz oluyor ayda bir.
  • ne nicki be  (09.03.09 00:01:47 ~ 00:02:44)
yaş:24
iş/güç: mezun olmaya çalışmak
spor:arada okula gitmek için duraga yürüyorum.
  • aynali  (09.03.09 01:10:23)
yaş: 24
iş/güç: yok
spor: bütün gün evde oturuyorum, yakın zamanda havaların düzelmesiyle beraber yürüyüşe başlamayı düşünüyorum
  • nesenbilneben  (09.03.09 01:37:30)