Araç modelleri hakkında bilgisi olan varmı(Citreon VS Peugeot)

arkadaşlar 2008 model bi Peugeot partner tepee mız var araba cok eskıdı cok hor kullanıldı değiştirmek istiyoruz yaklaşık 14 15 senedir Peugeot kullanıyoruz ancak citreon bugun hafiften aklımı çeldi aynı model aynı fiyat aynı özellik kısaca her sey aynı ama Peugeot ticarı alanda bence kendını kanıtlamış bır marka bence vw caddy den bile iyi Peugeot siz ne tavsiye edersiniz ikiside cam tavan navigasyonlu citreonin navigasyonu daha iyi gibi nolur yardım edin bu hafta içi değiştirilecek araç (Peugeot Partner Tepee 46.000TL Citreon Berlingo 46.300TL)

PSA yani Pejo Citroen ortak. İki araç arasında fark çok yoktur. Onun için Pejo'dan devam etmek (bildiğiniz, memnun kaldığınız için) daha iyi.

  • heritage  (09.07.13 01:10:48)
ikisi de fransız. fiyatlar da aynı aşşağı yukarı. çok fark yok bence aralarında. hangisinin tipi hoşunuza gittiyse ya da özelliği daha çoksa onu alın bence.

  • hayatbirfilm_basroldesensin  (09.07.13 01:15:26)