Gezi, misir olaylariyla ilgili.

Elimden geldigince takip etmeye calisiyorum gundemi, soyle bir ileti gordum ve merak ediyorum, tutarliligi ne boyutta sizce? Ozellikle Mursi-Soros muhabbetleri.

"Turkiye'de kurt sorununu konusalim diyorsun, Ataturk kurt mevzuunda hatalidir diyorsun, konusma ozgurlugu ve hur irade tehlikededir diyorsun, sonra medya ozgurdur diyorsun, polis seref sahibidir diyorsun, eylemciye onun bunun usagi diyorsun, darbe kotudur lanet olsun fasizme diyip musluman kardesler'den taraf oluyorsun, eylemci tokatlamayi, BDP kapansin diye bagirmayi haktan sayiyorsun, Soros'a kufur edip, onun ahbabi Mursi'ye agliyorsun, ic islerimize bati karisiyor diye yakinip, Misir'la uyanip Misir'la yatiyorsun, PKK global terorizm listesine girsin diye mizmizlanip, bu listedeki isimlerle acik iliskileri olan, otobus bombalayan musluman kardesler'i yere goge sigdiramiyorsun, eylemlerin sebep oldugu masrafa aglayip, Misir'a hibe edilene goz yumuyorsun, Polise kufur edene cemkirip, sokakta pala savurana karsi yavru kedi kesiliyorsun, delikanliyim, oyle gorduk boyle buyuduk diye lafin besini bir paraya satip, iktidar nasil iyidiri dilinden dusurmuyorsun, aga bi dur soluklan allah askina, sen kendin biliyor musun ne ayaksin?"

(Bana yazilmis bir mesaj degil, cevap vermem abes olur, o amacla da sormadim zaten.)

tam on ikiden vurmuş diyebilirim.
İktidar sarhoşluğu bunun adı.
Bir tek mursi'nin soros ahbabi olduğunu bilmiyordum; doğruysa şimdi onu da öğrenmişoldum.
  • dafaiss  (07.07.13 21:17:50)