MMORPG Oyun Tavsiyesi

Merhana pek mmorpg oyun oynamış bir insan değilim ancak çok canım sıkılıyor ve ziyadesiyle boş vaktim olucak. 3D çokda karışık olmayan bir online role playing game arıyorum. Daha önceden bu şekilde oynadığım iki oyun var. Birisi İstanbul Kıyamet Vakti diğeri ise Dofus. İkisinide benzer sıkıntı zamanlarımda bulup oynamıştım ancak Dofus formatında bir oyun aramıyorum pek bir sıkıcı geldi bana :D

Hatta middle age teması yerine bu olayların böyle haf life tadında olanı varsa çok mutlu olabilirim. Fazlaca yabancısı olduğum bir konu google' a mmorpg list falan yazıyorum ne çıksa bakıyorum olmuyor haliyle.

not: macbook kullnıcısıyım mecvuren mac uyumlu olması gerkeiyor aynı zamanda bu oyunun malsef.

Teşekkürler, gamerlar size sıınıyorum.

Bende mac kullanıcısıyım ve mac için oyun bulmak pek kolay bir şey değil. Mac'e gelince kriterleriniz pek olmuyor açıkcası . Benim mac üzerinden oynadığım World of Warcraft var. Ancak aylık bir ücreti var.

Ayrıca steam'den mac uyumlu bir çok oyunda bulabilirsiniz.
  • Salieeh  (07.07.13 16:36:56)
İlk olarak Mac için Steam kur...

- March of War
- Jagged Alliance Online
- The Lord of the Rings Online ( Kesin Dene! )
- Champions of Regnum
- Star Conflict
- The Banner Saga: Factions
- Realm of the Mad God
- Frontline Tactics
- Dwarfs
- Dungeons & Dragons Online
- Iron Grip: Marauders
- Puzzle Pirates
- Spiral Knights
- Shadow Warrior Classic

Yukarıdaki tüm oyunlar Mac uyumlu MMO ve devasa çok oyunculu oyunlar. Tamamı ücretsiz. Aynı şekilde Mac listesine girerek ücretli oyunları da oynayabilirsin satın alarak...

bkz. store.steampowered.com

Windows hariç bir platformda oyun oynayacaksanız Steam her türlü derdinize deva. Yakında daha çok oyun eklenecek...
  • synche  (07.07.13 17:16:11 ~ 17:32:45)
metin 2
.

şaka lan world of warcraft oynayabilirsin. 20 lvl'a kadar ücretsizdi sanırım.
  • neil manke  (07.07.13 17:51:23)
oha ikv oynamış bir insan. tam da ikv yazacaktım. dwarfs'ı çok övüyor arkadaşlarım oynamadım hiç. bakamadım hiç.

  • zazazaraeta  (08.07.13 01:02:50)