[]

Ankarada ne yapılır ?

Boşa geçen günleri değerlendirmek adına ilerleyen günlerde ankarada yapılacak olan söyleşi ,konferans ,sergi ,okumalar ,dışarıdan alım yapan kulüp aktiviteleri ( çoğunluğunun ücretsiz olmasını temenni ettiğimiz ) vs ... ulaşabileceğimiz , bilgi alabileceğimiz ya da bilgi verebilecek olan var mı ?


hiç olmadı anlatacak bir hikayesi olan bir ekip varsa buyurup gelsinler karşılıklı hikayeleşek :)

 
abi çok afedersin de bi bok yapılmaz ankara'da. cermodern denen yerde sergi mergi oluyor ama hatta yılın bu zamanlarında ya cüzi bir miktarla ya da ücretsiz girilebilen yaz sineması bile oluyor. ama yemin ederim başka hiçbir şey yok. eyleme falan git.


  • amugochi  (07.07.13 07:02:27) 
ben her sabah havuza gidiyorum


  • anection  (07.07.13 13:45:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.