[]

Polaroid makine filmi

Nazgüllerim merhaba,

Polaroid 636 close up makine edinmiş bulunuyorum. Filmlerin pahalı olduğunu duymuştum ama sekiz on tane filminin de 120-150 tl olacağını tahmin etmemiştim. Nasıl yapılır, edilir, nereden ne kadar alınır vs. gibi sorularımı aydınlatacak var mı deneyimli biri?


 
sirkecide 8'lik kutusunu 40 liraya görmüştüm ben geçen sene, bir de orayı dene istersen.


  • heartcollector  (06.07.13 19:48:15) 
yanlış bilmiyorsam fabrika iflas etmişti ve bu filmlerden üretilmeyecekti. iflas etmediyse de filmler üretilmeyecekti galiba. ama bir grup bu filmlerden kendi çaplarında üretiyorlardı.

www.the-impossible-project.com
  • sutlu nescafe  (06.07.13 19:49:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.