League of legends North america ping ?

Türkiye ttnet bağlantısıyla bağlanan var mı Na serverina ? Ping yüksek oluyor mu ?

amerika serverlarına bağlanırsan ping yüksek olması normal. aynı şey black ops'ta da oluyordu. avrupa serverlarına bağlanman lazım pingin en az olması için.

  • neil manke  (06.07.13 14:34:44)
evet yüksek oluyor, tr serverını deneyin.

  • repins  (06.07.13 14:36:54)
Evet oluyor, ben EU West oynuyorum. Türk serverında 13 yaşındaki çocuktan küfür yiyeceğine EU west'te oyna daha iyi.

  • Nocturne  (06.07.13 14:43:18)
tr server denemeyin. euw

  • mosakale  (06.07.13 15:11:36)
amerika'da ttnet ten insani seviyelerde oynarsın aslında da stabil bi baglantı yakalayamıyosun diğer servis saglayıcıları olsa dahi.

tr serverını savunanlardanım ben, başlangıc seviyesinde oynuyosanız evet 10 yasında cocuklarla oynaman yüksek ihtimal ama iyi seviye oynuyan biriysen türkiye serverı daha eglenceli. insanları tanıyosun bi süre sonra vs. vs.
  • rurouni  (06.07.13 16:35:39 ~ 16:36:42)