Iphone 5 mi samsung mu ?

Arkadaslar bugune kadar hep iphone kullandim. Simdi telefonu yenileyecegim ama 5 mi yoksa samsung mu kararsiz kaldim ilk kez. Son zamanlarda samsungun modelleri de gozume hos gelmeye basladi.

Samsung alsam pismanlik duyar miyim ne dersiniz ?

ben duymuştum. 3 ay dayanamadım, verdim kardeşime. s3 almıştım iphone yerine. yani iphone5 beyaz al.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (06.07.13 13:49:21 ~ 15:20:49)
ne beklediğine bağlı, daha gelişmiş işletim sistemi ve daha uzun pil ömrü için samsung. geri kalanı için iphone 5

  • christopher nolan  (06.07.13 15:32:59)
o stabiliteyi bulamazsın baştan söyliyim
kurcalamayı sevmiyorum sadece yükle dediğimi yüklesin aç dediğimi açsın kapa dediğimi kapasın diyorsan iphone

stabiliteden ödün veririm ama daha fazlasını istiyorum diyorsan üst seviye androidler (benim gibi)
  • Fakin idiyıts  (06.07.13 16:18:43 ~ 16:19:04)
Aslinda biraz degisiklik istiyorum, yani tlfonun ayni goruntusunden ve ayni menulerden sikildim. 2 sene oldu. Samsung son zamanlsrda gozume hos geliyor, kullananlarda cok memnun. Acikcasi karar vermek zor.

  • czn  (08.07.13 11:28:22)
iphone 5

  • fuzuli  (08.07.13 11:53:46)