Kulak içi kulaklık önerisi

100 TLyi aşmayacak.telefonda da kullanabilecegim kulaklik ariyorm.

www.kliksa.com

bulmuşsun işte?

  • neira  (05.07.13 12:49:35)
Telefonda kullanilir mi.mikrofonu var mi.

  • rnks  (05.07.13 12:54:47)
Sennheiser'ın çoğu modelinde mikrofon yok, bu modelde de yok.

  • fakyoras  (05.07.13 12:57:28 ~ 12:57:38)
telefonda da kullanmak derken, telefona uyumlu mu olmalı yani cevaplama falan tuşları mı olmalı?

sony mh650c (mh650)
www.techno-fi.net
forum.donanimhaber.com
  • neyleyim  (05.07.13 12:59:01)
hacı sana öneri kliksadan alma sakın ben sennheiser cx 200 street II siparişi verdimbu gün sekizinci gün oluyor hala ürünü tedarik edemediler bende piyasadan 20 tl civarı ucuz diye aldandım ama kerameti şimdi ortaya çıktı dikkat et bu günde yollamazlarsa ben iptal edeceğim siparişi artık.

  • joehigashi  (05.07.13 13:12:43 ~ 13:14:34)
Linkini verdiğiniz model hem ses kalitesi, hem de ses şiddeti anlamında gayet iyidir. Ayrıca o linkteki fiyat çok uygun. Kaçırmamanızı tavsiye ederim. Yine de uygun fiyat anlamında, yaklaşık fiyatları ile şunlar da tavsiye edilebilir:

- Koss Plug veya Koss SparkPlug (50 Lira Civarında): Neredeyse baktığınız Sennheiser'a yakın özelliklerde ve fiyatı çok iyi.

- Creative EP-830 (90 Lira Civarında): Ses şiddeti biraz daha düşük, ama harika bir frekans aralığı var.

Bunlarda mikrofon yok. Mikrofon olacaksa:

- Koss Ispark (100 Lira Civarında): Apple ürünleri ile uyumlu. Koss kalitesi yine bunda da aynı şekilde mevcut.

- Urbanista London (100 Lira Civarında): Apple ürünleri ve diğer akıllı telefonlarla uyumlu.

Ötesi 100 liranın üzerine çıkabilir.
  • cuckoo  (05.07.13 13:16:16 ~ 13:26:10)
senhayzır almayın. o fiyatlara gereksiz bir ürün.

mh650 son zamanların f/p ürünü. dolayısıyla @neyleyim +1000 diyorum.
  • mattiadestro  (05.07.13 13:22:55)
Telefon uyumlu derken.mikrofonu olsun kafi.tuş mühim değil.

  • rnks  (05.07.13 18:03:07)
kulak içi değil ama kulak içini aratmayan apple earpods'ı öneririm. cx300 kullanmış biri olarak tiz seslerinin earpods yanında berbat kaldığını söyleyebilirim. bas dersen cx300 daha iyi ancak dengeli bir kalite söz konusu olduğunda kesinlikle earpods. ayrıca kulağına tam anlamıyla oturuyor.

mikrofonu ve tuşları da var ayrıca. ancak sana tavsiyem öyle her yerden alma.%90'ı sahte oluyor. yurtdışından getirtebiliyorsan 50-60 liraya getirtebilirsin. veya güvendiğin bir mağazadan. kullanmayan arkadaşından, veya sözlükten birinden vs.
  • youshookmeallnightlong  (06.07.13 13:44:35 ~ 13:47:59)