Hangi otobüs firması ile seyahat edeyim ?

uzun süredir otobüs ile yolculuk yapmıyorum. gideceğim yer havaalanına uzak olduğundan (bkz: datça) mecburi olarak otobüs ile gideceğim. eskiden ulusoy iyiydi ama şimdi durum nedir bilmiyorum açıkçası seçenekler ;

- ulusoy
- pamukkale
- varan
- kamil koç
- metro (mecbur kalırsam:)

Teşekkürler

Şahsen kamil koç ilk tercihimdir,iyilerdir.Ulusoy da olabilir tabi.

  • jpsartre  (05.07.13 01:29:49)
metro dışında saydıklarının hepsi artık aynı standartta. biraz şans işi artık, çünkü arabadan arabaya değişiyo. aynı firmanın 2 seferi arasında rahatlık hizmet hijyen açısından dağlar kadar farkediyo. yaradana sığınıp birini seç..

  • only the strong survive  (05.07.13 01:32:50)
ulusoy ve varan aynı zaten.

ulusoy, kamil koç, pamukkale benim sıralamam.
  • utkucbkc  (05.07.13 01:34:06 ~ 01:34:17)
kamil koç rahat hat...

kilolu değilsen sorun değil zaten ya. eğer kiloluysan canına okunuyor. 12 saat yolu gidip geliyordum. rahat hat derdime derman oldu. al bileti 1-2 hafta önceden rahatına bak...
  • synche  (05.07.13 01:35:04 ~ 03:24:25)
1. kamil koç 2. ulusoy/ varan (zaten ulusoy, varan aynı şey artık) 3. pamukkale.

metroya ölsen binme.
  • gupon  (05.07.13 01:37:35)
Ulusoy ve Pamukkale iyidir. Bir de eğer varsa Nilüfer Turizm'i öneririm.

  • Khalkedon  (05.07.13 01:39:01)
hangi firmadan ziyade hangi otobüs önemlidir. hizmetleri 3 aşağı 5 yukarı aynıdır. Hangi firma Setra kullanıyorsa ona bin.

  • bilmemkacincinick  (05.07.13 01:41:42)
setra mı? neoplanlar daha iyi. çokça otobüs kullanan biri olarak dediğime güvenebilirsin.

  • utkucbkc  (05.07.13 01:45:55)
pamukkale diyorum. şehirden şehire değişiyor gerçi kalite ama bana yine de en tutarlı onlar geldi

  • born to be lazy  (05.07.13 01:47:30)
ailesinden uzakta 6 yıl öğrencilik yapmış, bütün otobüs modellerini kullanmış biri olarak inatla setra diyorum ;)

  • bilmemkacincinick  (05.07.13 01:48:45)
pamukkale ve varan derim. ulusoy'un son yıllarda hizmet kalitesinde ve yolcu konforuna verdiği önemde düşüş yaşadığını düşünüyorum.

  • r_u_h  (05.07.13 02:27:56)