[]

Doğada kamp yapmakla ilgili belgesel...

Yaklaşık 1 ay önce SKYTÜRK kanalında doğada kamp yapmayla ilgili Türkiye'de çekilmiş bir belgesel izledim.
Bu belgeselde kibrit olmadan ateş yakabilmeyi ve barınak yapmayla ilgili ve zor şartlarda mücadele edebilmeyi anlatan belgeseli ve buna benzer belgeseller arıyorum. Teşekkürler. 
discovery channel da duzenli bir program var.adi "ultimate survival".
abi bayaa degisik seyler yapiyo, buzul yakinlarinda suya dusersek nasil kurtuluruzu gostermek icin kendi o suya giriyo..orta amerikada daglar arasinda mahsur kalmis helikopter kazazedesini canlandiriyo, tavsan yakaliyo, gece onu nasil pisirecegini gosteriyo..ates yakmayi ogretiyo tabi intro. olarak..hangi karincayi yiyebilecegimizi, bocekleri neresinden isirmamiz gerektigini, vahsi hayvanlara nasil yaklasiliri falan hep uygulamali gosteriyo. bi kerede eski kirik bir kopruden nasil gecilecegini gostermisti..bayagi faydali bi program.

  • sarsakdahi  (07.03.09 14:18:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.