24 yaşında iett bilgi teknolojileri müdürü

buyrun bir akp vakası daha.

www.iett.gov.tr

linke baksana birader.

  • dramadi  (04.07.13 17:42:24)
sasirdik mi?

  • she was my baby  (04.07.13 17:43:26)
akıllı ulaşım sistemleri müdürüde 86 doğumlu :)

  • dramadi  (04.07.13 17:50:28)
sozluge yazdim. (bkz: iett bilgi teknolojileri genel müdürü)

edit: genel'i fazladan yazmisim istemeden.

tasinmasi icin istekte bulundum.
  • she was my baby  (04.07.13 17:54:25 ~ 18:05:24)
Siz de çocukluktan itibaren aralarında olup faal çalışın ve opsiyonel olarak babanız da o taraflarda tanınmış bir adam olsun; genç yaşta her türlü müdür olursunuz, gemicik bile alırsınız dert mi? :)

  • jesterdvine  (04.07.13 17:56:41)
Vay arkadaş ya... Aynı yaştayız, aynı işi yapıyoruz ben hala bu işin gurularını görüp "Lan hiçbirşey bilmiyorum, daha çok çalışmalıyım" diyorum. Gecemi gündüzüme katıyorum, bir başkası tepeden inip müdür oluyor.

Günahını almayayım ama bu yaşta hele de bilişim sektöründe kimse müdür filan olamaz. Ahanda şu da zat-a ali'nin Linkedin profili : tr.linkedin.com
  • burka  (04.07.13 17:56:55)
adam bir kere isimden kazanıyor adın Muhammed, Mücahit vs olursa 1 adım öndesin, benim işyerimde de 2 yıllık çalışanı müdür yaptılar(badem severdir kendisi), göze batmıyor mu batıyor,,,tamam yap arkadaş kendi adamını yandaşını koru da bu kadar da olmaz a.q.

  • bisanthe  (04.07.13 18:08:20)
işte istanbul'un trafik sorunu bundan çözülmüyo:)

  • karamell  (04.07.13 18:13:00)