Yeni ehliyet 101 TL olacakmış

Bu ücret hakkında ne düşünüyorsunuz? 24 milyon ehliyetli insan ehliyetini yenilemek zorunda olacak.

x/y= 101 çıkmış işte.

y= ehliyetli insan sayısı.
x= herhangi bir gider, ihtiyaç, açık
  • neyleyim  (04.07.13 15:40:19)
e o ehliyetler yenilenirken herkes sağlık raporu alacak onuda ekle istersen

  • ayhsegul  (04.07.13 15:46:17)
gider, ihtiyaç ve ihtiyaçları karşılamanın yolu bizlere mecburi ödemeler çıkarmak olmamalı. hükümetin havaya savurduğu tonla para var ve bunu görmek için illa hükümet karşıtı olmak gerekmiyo sanırım. zaten ehliyeti de gelir kapısı olarak gördüklerinden direksiyon sınavından arabayı kaldıran geçiyo, hocam da aynı şeyi söylemişti. yollar zaten birsürü bi bok bilmeyen şoför kaynıyo. bide böyle şeyler yapmak, ötvyi artırmak, alkole sigaraya zam yapmak mı açığın çözümü?

ayrıca sağlık raporlarımızı da yenilememiz gerekicekse aile hekimlerinden alın, ücretsiz veriliyo.
  • gupon  (04.07.13 16:19:38)
anlamadığım bişi, ehliyet zaten 101 tl? bi de sağlık raporu (tanlış hatırlamıyorsam 45 yaşından sonra istiyorlar yenilemede)

  • ben smyrna  (04.07.13 16:40:48)
Olağanüstü seviyedeki sabırlı eşimi, baya saydırırken gördüm. Öyle bir olaya vesile olmuş ve ekonomiyi halktan değerli kağıt diye kakalayarak ekonomiyi düzeltmeye çalışmak enteresan.

Bir sonraki sefere de, nüfus kağıtlarına yaparlar.
  • makarnaci  (04.07.13 17:48:41)