[]

Infected Mushroom - Heavyweight

Bu tarz başka hayvani parça önerebilir misiniz ?

İçinde psy-trance de olsun metal de olsun techno trance'de olsun. Bu parça gibi bir parça bir daha olmaz onu biliyorum da ; ona benzer bir parça var mı ? :)


 
cidden bunun gibi bi parça daha olmaz. bunu söylemeye geldim.


  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (04.07.13 14:37:08) 
:D


  • karamuratbenim  (04.07.13 14:38:45) 
nitzer ebb- i give to you, aynı tarz değil ama güzeldir


  • feykalade  (04.07.13 17:49:59) 
Dostum bu cover ı kesin dinlemen lazım, bebe orjinalinden daha güzel çalmış bence.

www.youtube.com
  • rumuzsuz  (06.07.13 02:37:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.