Araba tutmasına önlem

Beni araba tutuyor cocuklugumdan beri, ilk 10 dk içinde baslıyor mide bulantım. Hiç uzun mesafeli yolculuklara cıkamadım o yüzden. Bulantıya önlem olsun diye kullanacagımız bi ilaç var mıdır?

antiem idi sanırım.

  • tescillimarka  (04.07.13 02:39:33)
çocukken beni de tutuyordu şehirlerarası otobüsler falan. bunu engelleyen bi ilaç var, onu kullanıyordum hep. adını bilmiyorum ama eczaneye söyleyince veriyorlar.

  • ritu vs asas  (04.07.13 02:41:31)
pirinç ve fasulye tanesi gibi içerde şişip seni rahat tutacak şeyler en güzel ilaçlardır. kocakarı ilacı gibi gelebilir ama annneannem çok fena araba tuttuğu halde sadece bi kaç pirinç ya da bi iki fasulye yutuyor. %100 çalışıyor yoksa ben o kadını uzun yolda çekemezdim.

  • patavatsiz insan  (04.07.13 03:01:00)
antiem +1

  • archery  (04.07.13 03:47:02)
antiem i reçetesiz alamazsın, ama gayet etkilidir. metpamid ya da emedur alabilirsin.

  • zenlaid  (04.07.13 08:14:46)
metpamid ampul 1×1. recetes8z satilir.
tableti cok ise yaramıyor

  • the kene  (04.07.13 09:05:03)
Emedur drj. yolculuktan 30dk önce 1 tane yeterli.

  • primarymaster  (04.07.13 09:15:37)
ilaçlara bulaşmadan önce beyaz leblebi.

  • lazpalle  (04.07.13 09:40:35)
emedur+1
gözleri kapatarak kulaklıkla müzik dinlemek bi çok kişiye iyi gelir.

yolu rahat görebileceğiniz şekilde ön koltuğa oturun mutlaka, ama yolu izlemeyin. direkt tam karşınızdaki ufuk çizgisine bakın. kesinlikle yanlardan sürekli akan direktir ağaçtır o tür şeylere gözünüz takılmasın.

çok bulandığı zaman, uçaklardaki çarpma pozisyonu gibi iyice öne eğilip başın bacaklarının arasında bekle bi süre.
  • nicki martin  (04.07.13 10:28:07)