Volkan Konak Konseri

Volkan Konak'ın düzenli olarak sahne aldığı bir mekan var mıdır?
Annem uzun süredir gitmek istiyordu canlı olarak izlemek için, bu akşam biri bana gelsin'de izleyince "bi götüremedin beni şu adamın konserine" diye isyan etti. Bir götüreyim diyorum da nasıl ve nerede?

Volkan konak'ın önümüzdeki programı şu şekildedir; (artık hangisi size uyarsa ona göre karar verin, volkan konak karayemiş'te çıkardı ama orası kapandıktan sonra öyle belirli bir mekanda sahne almıyor.)

7 MART ANKARA HOTEL ETAP ALTINEL OTELİNDE

8 MART İSTANBUL TUZLA

13 MART BEYAZ SHOW

14 MART TRABZON

17 MART SAKARYA UNİVERSİTESİ

20 MART BURSA

24 MART İZMİR

27 MART İSTANBUL TITANIC OTEL
  • diaspora  (07.03.09 06:05:31 ~ 06:07:47)
@diaspora: tuzla konserinin biletlerini nereden temin edebiliriz, bir fikrin var mı?

  • teritori  (07.03.09 10:27:07)
@teritori: volkan konak'ın şirketini 212 4136040 nolu telefondan arayarak detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

  • diaspora  (07.03.09 10:36:25 ~ 10:38:23)