bu adamlar dalga mı geçiyrlar?

dün vucutgelistirme.com a girdim baktım domain alınmış, içinde de 35.000 dolar gibi uçuk bir fiyat yazıyor. Dedim bunlar öylesine yazmış belli ki bi mail atiyim, mail gönderdim ve adam bana cevap olarak zaten sitede de yazıyor fiyat 35.000 dolar yazmış. Yüzbinlerce dolara satılan domainler olabilir ki direkt olarak bu domainler günde binlerce defa aratılıyor ve genelde ingilizce domainler oluyor. Lan sen kıytırık türkçe domainin neyine 35000 dolar diyorsun. Tamam keyword olabilir ama bana çok çok uçuk geldi. Sizce de öyle değil mi? Yoksa ben mi abarttım?

ya para saymayı bilmiyorlar ya da dayak yememiş ibneler.

  • all girls dream  (03.07.13 14:50:10)
yok ebesinin diyesim geldi birde dolar demiş hehe şaka gibi

  • Aşk Adamı  (03.07.13 15:00:08)
vücut geliştirme ürünleri falan satarak iyi para kazanılabilir. ama 35bin etmez tabi.

  • tescillimarka  (03.07.13 15:28:00)