Civil War Ve Captain America Hakkında Merak Ettiklerim

Civil War Marvel'in en harika serilerinden biri, bir süper kahraman grubunun süper kötülere yaptıkları baskın sırasında Nitro'nun patlattığı bomba ile bir okulun patlaması ve tüm öğrencilerinin ölmesi sonucu ABD hükümeti tüm süper kahramanlardan gizli kimliklerini açıklamalarını ister Captain America ve onun tarafındakiler bunu reddederler Ironman ve onun tarafındakiler bunu kabul ederler ve bu 2 grup birbirine düşman olup ölümüne savaşırlar. Ben bu seriyi torrentten indirdim ve okumaya başladım ama bu seri ile ilgili bilgi alabileceğim linkleri kopyalarsanız çok sevinirim özellikle seri bittiğinde kimler öldü, kimler tutuklandı, bunları öğrenebileceğim bir link varsa ve mümkünse türkçe bir linkse okumak isterim. Şunu merak ettim seride Hulk yoktu sebebini bilen var mı? Captain America hakkında merak ettiğim şu Marvel Civil War serisinde en son Captain America Ironman'ı öldürmek üzereyken onu engellerler o da hata yaptığının farkına varır ve maskesini çıkarıp teslim olur Civil War serisindeki 103- Captain America v5 25 nolu sayıda Captain America mahkeme binasına götürülürken bir sniper tarafından vurulur ama macerayı İngilizce olarak orijinalinden okuduğum için ve İngilizcem çok zayıf olduğu için anlamadığım şu Captain America'yı sniper vuruyor ama ilerleyen karelerde Captain America'nın sniper tarafından vurulunca ölmediği yanına gelen sevgilisi Sharon tarafından yakın mesafeden tabancayla vurulup öldüğü anlaşılıyor hatta Sharon sonradan ağlıyor peki Sharon Captain America'nın sevgilisi olduğu ve onu sevdiği halde neden Captain America'yı öldürüyor bilen var mı? Sonradan Captain America'nın diriltildiğini okudum nasıl diriltildiğini bilen var mı?

Not: Superman öldürüldü sonra diriltildi (Nasıl diriltildiğini bilen varsa yazarsa sevinirim)
Captain America öldürüldü sonra diriltildi (Nasıl diriltildiğini bilen varsa yazarsa sevinirim)
Batman öldürüldü sonra diriltildi (Nasıl öldüğünü ve diriltildiğini bilen varsa yazarsa sevinirim)
Punisher öldürüldü sonra diriltildi (Nasıl öldüğünü ve diriltildiğini bilen varsa yazarsa sevinirim)
Human Torch öldürüldü sonra diriltildi (Nasıl öldüğünü ve diriltildiğini bilen varsa yazarsa sevinirim)

Başka öldürülüp diriltilen süper kahraman varsa onlarında nasıl öldürülüp nasıl diriltildiğini yazarsanız sevinirim.

Yahu arkadaş bu süper kahraman camiasında ölüp de tekrar dirilmeyen ölü kalan biri var mı?

Punisher Wolverine'nin oğlu Daken tarafından parçalandı bütün vücudu yeniden dikilip frankenstein canavarı tarzında bir şey oldu

Kaptan Amerika'nın ruhu geçmişe gidip geleceğe mesaj yoluyor öyle diriliyor.
  • Sandman  (03.07.13 08:33:09)