marmara uni. iletisim fakultesi

marmara uni. Gazetecilik hakkinda bilgi alabilir miyimm? Basari siralamam 12.000 arkadaslar

iletisim fakultesi okumayin arkadaslar, yapmayin kendinize bunu:( ben ettim siz etmeyin:( ille de gazetecilik okumak istiyorsan, acikogretime yazil ve bi yerde staja basla. zaten 4 yil sonra okul bittikten sonra staja baslarsan da ucretsiz calistiracaklar.

  • euteamo  (02.07.13 22:34:15)
euteamo +1
marmara pişmanlıktır... ille iletişim istiyorsan, anadolu üniversitesine falan yönel. ilk iki yıl alan dersi vermiyorlar zaten. yani istanbul'da bir şey yapamayacaksın. Anadolu'nun eğitimi çok daha iyi, kendini bizim gibi Marmara'da harcama derim.

  • blues buzz  (02.07.13 22:57:50)
Anadolu iletişimde zirve diyorlar. Şu an televizyonda gördüğümüz ve görmediğimiz(kamera arkası) çoğu kişi Anadolu mezunu ve aralarında bir Anadolu ekolü bile varmış.

  • grgn  (02.07.13 23:03:11)
marmara iletişim tırt afedersin... kuzenim marmara gazetecilik mezunu farklı işlerde çalıştı, şu an çok alakasız bir işte çalışmaya devam ediyor.
kardeşim marmara RTS mezunu, ev hanımı oldu.
marmara iletişimde pratik "0" diyorlar anca akademisyen olursun.

bir diğer kuzenim maltepe RTS de okuyor, o daha aktif bak.

detay istersen mail adresini ver, kuzenimden ve kardeşimden daha fazla detay isteyebilirim.
  • late viper  (02.07.13 23:33:00 ~ 23:34:42)