Yabancı Dille Eğitim Veren Koleej?

Abiler, ablalar Sbsden 440-450 bekliyorum yabancı dille eğitim veren bir liseye gitmek istiyorum saint michel fransız lisesi gibi burslu olarak elbette sizce iyi bir fikir mi

çok çok iyi fikir.

  • jangbogo  (02.07.13 15:35:36)
peki ya burs almak zor oluyor mu ya da gideniniz varsa dışlanma olayları olur mu ?

  • Lozturkmen  (02.07.13 15:37:08)
yabancı dilde eğitim veren lisede burslu okudum herhangi bir sorun olmaz ve öneriyorum.

  • fuerteventura  (02.07.13 15:40:33)
kesinlikle git. burs varsa sorunda cekmezsin bence. he öyle cok kil gicik tipler olabilir belki ama kafana göre de güzel bi arkadas grubun olur.

bana sorarsan eger alman lisesi ya da avusturya lisesi oluyorsa burslu onlara git. bu benim ama kisisel görüsüm.
  • serabetan  (02.07.13 16:04:16)
burslular aşağılanıyor mu ondan sordum :)) peki neden tercihiniz alman veya avusturya bir nedeni var mı ya da :)?

  • Lozturkmen  (02.07.13 16:23:06)
asagilanma direk olmaz ama gruplasma olabilir belki, ama bu tamamen gelecek kisilere bagli. hani kesin bir sey denemez.

ben alman ekolünü fransiza tercih ediyorum ek olarak almanca dili daha degerli bence. hemde türkiyede daha gecerli.
  • serabetan  (02.07.13 16:24:51)
zaten ilk sene hazırlık okuyacaksın. alışırsın okula.

  • mea maxima culpa  (02.07.13 16:59:39)