[]

spk lisansı almak ne işe yarıyor?

tam olarak ne işe yarıyor? yani kesin iş mi bulunuyor, bir yaş sınırı var mı? olayı ne? su ürünleri müh. mezunu birinin aldığını dahi gördüm olayı nedir bunun? ayağa mı düştü yoksa? bir istatistikçi almalı mıdır?
 
antik.eksisozluk.com

hicbir sertifika belge direk is bulmaz.
  • serabetan  (30.06.13 17:52:39) 
annem bile aldı kaç yaşında kadın. devletten emekli oldu 3-4 yıldır gayrimenkul değerleme şirketlerinde çalışıyor şimdi bu lisansla alakalı olarak.


  • king lizard  (30.06.13 18:56:04) 
bir istatistikçi almalı mıdır diye tekrarlayım soruyu bari


  • Yigitabi  (30.06.13 21:09:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.