Bunun açıklaması var mı ? TRT

Foto ekte

aile şirketi işte abicim ne var ?

  • herp  (30.06.13 02:19:49)
aile şirketi

  • japon askeri  (30.06.13 02:25:26)
erdemt2216 +1

  • norek  (30.06.13 02:26:43)
o değil de gittiği cafede "tanış garson" arayanından, gittiği karakolda tanış komser arayanına kadar insanların yaşadığı memleketimizde bu tür adam kayırmacılık eleştiriliyor ya o ironiye bayılıyorum. lavuk bi göreve gelse dedesinin kuzeninden amca oğluna kadar doldurur oraya, ama bik bik ötüyor.

özet: açıklaması milletimizin karakteristiği.
  • tescillimarka  (30.06.13 02:26:47)
bir aile şirketi çekip, programı-belgeseli TRT satın almıştır. ha "bu aile cemaatçi değildir" diyemeyiz tabi..

  • bilmemkacincinick  (30.06.13 02:42:40)
bilmemkacincinick +1

  • historien  (30.06.13 02:44:22)
(bkz: the godfather)

  • oradabossandalyevarmi  (30.06.13 02:46:49)
bilmemkacincinick +1

cemaatçi demek direkt kolaya kaçmak olur. Özellikle belgesel çekiminde yetkinlik gerekiyor, o yüzden dışarıya iş veriyorlar. Birkaç arkadaşım vardı TRT belgeseli çeken/çekmiş olan. Allahsızın önde gideniydiler.
  • dusunuyorumoyleysevurun  (30.06.13 02:51:08)
trt belgeselleri disariya yaptirir, bir proje ile gidersin, bir miktar destek alirsin ve projeyi teslim edersin. o destek o kadar büyük bir destek degildir ve eger mümkünse eş dost ile halledersin işleri ki calisanlara verecegin paradan tasarruf edebilesin.

ota boka cemaatci demeden önce biraz düsünmek lazim. cemaatci olabilir de, olmayabilir de. degillerse o terbiyesizlik yapan dilinizi yutacak misiniz onu bilmek lazim.
  • atmacaged  (30.06.13 03:00:36)
Belgesel sinemacılar TRT'ye belgesellerini gönderirler ve kuruldan geçen belgeseller yayın sırası için arşiv bekler. Arşivde an itibariyle durmaksızın (evet. reklam da yayınlamıyoruz.) belgesel yayınlansa 9 yıl yayın yapılmasını sağlayacak kadar belgesel var. Bu durum benim de ilgimi çekmişti. Hatta elinizde dokuz yıl yetecek belgesel var neden bu diye televizyon başında çemkirmiştim. Yönetimle anlaşmış olabilirler v.s. ama en azından bu şahıslar TRT'de değiller. yani diyebilirim ki torpil varsa prodüksiyonun içinde var.

  • galahares  (30.06.13 04:36:58)
sabah "adam olacak çocuk"un eski bölümünü seyrettim en az 3 "manço" soyadı vardı. sonra "propaganda" filmini başlangıcına denk geldim yine "çetin" soyadı vardı birkaç tane. insanların tanıdıklarıyla çalışması gayet doğal diyorum.

  • kakao  (30.06.13 12:38:55)