galaxy s3 kullananlar bakabilir mi?

telefonu şarja takıp bırakınca, hiç kullanmayınca aşağı yukarı 2 dakikada bir %1 artıyor şarj. yavaş gibi geldi bana.

normali nedir? telefonda ya da şarj aletinde sıkıntı var gibi geldi bana, telefonu kurcalarsak şarjda daha da düşüyor şarj olma hızı. telefon şarjdayken şarjın azaldığını bile gördüm.

telefonu alalı 2 hafta oldu, değişim talep edemeyiz değil mi servise göndermeden?

telefondan kullanmıyorum ama servis arızayı görmeden değiştirmez tabi bi sorun varsa. kitapçığında yazar belki ne kadar sürede dolduğu, o zaman sizinki o değerden farklıysa servise bunu belirtirsiniz, onlar da ya pilini ya kendisini değiştirirler.

e telefonu kurcalarken de şarj hızının düşmesi çok normal, sonuçta o dolarken siz bataryayı kullanmış oluyosunuz.
  • jpsartre  (29.06.13 21:07:33)
Sarj cihazı orjinal değilse olabilir. Servisle uğraşmak istemiyorsan, iyi bir markanın 2A veya daha güçlü bir adaptörünü alabilirsin. Çabuk şarj etmek için ekranın kapalı olması lazım

  • compumaster  (29.06.13 21:16:42)
orjinal şarj aleti olmayınca töbe şarj olmuyor s3. bilgisayardan falan şarj ederken de aynı kural geçerli. kutudan çıkan kablo ve kafasıyla dene hala aynı durumdaysa gönder telefonu geri. yaklaşık 2-3 saatte komple şarj ediyorum ben.

  • asm  (29.06.13 23:00:11)