Eskişehir'de Elektrik Aboneliği

Daha önce içinde kiracısı oturan eve taşınıyorum, muhtemelen elektrik aboneliğini kapattlılar fakat elektrik hala açık ev boş. Ben arada sırada gidip odaların ışıklarını yaktım bir kaç defa. Abonelik sırasında bu bana ücret olarak nasıl yansır ve aboneliğin güvence vedeli ne kadar?

edit: ev haziranın 15inde kapatıldı fakat evde hala elektrik var nasıl oluyor bu iş. kapattırmamış olabilirler mi?

Daha dün açtırdım elektriği benim kiraladığım evde de aynı durum vardı. Perşembe akşamı evde elektrik vardı cuma sabahı yoktu. Cuma günü yani dün açtırmaya gittim veznedeki kadın elektrik hala çık görünüyo dedi. Bir kağıt imzalattı bana son fatura ayın 23 ünde gelmiş. Sanada ayın 23'ünden itibaren gelir dedi. Evin 24'ünde boşaldığını bildiğim için imzaladım. Güvence bedeli olarakta toplamda 133,50 ödedim. Bu arada ayın 23'ündeki faturayı aboneliği kapattıranın güvence bedelinden düştüğünü söyledi. Benlik bir durum kalmadı yani. Sizde son faturanın ne zaman geldiğine bakın ve evin boşaltılma tarihini biliyorsanız ona göre gidin.

  • Dr_Stat  (29.06.13 20:01:14)