[]

flash video yakalama programı

internetteki sadece youtube değil, bir dolu video izleme sitesinden video indirebilen program arıyorum.

site bağımlı olmasa iyi olur.


 
temporary internet files a gir orda flv uzantılı olarak izlediğin videoları bulabilirsin, daha sonra da herhangi bir flv player ile izleyebilirsin. extra bir programa daha ihtyaç yok.


  • rentts1  (05.03.09 15:22:03) 
(bkz: orbit)


  • henry gale  (05.03.09 15:22:26) 
firefox kullanıyorsan; (bkz: downloadhelper)


  • kayip ruh  (05.03.09 16:06:57) 
ikisini de denedim daha önceden. orbit'in grabi'i her sitede çalışmıyor. temp.internet files'da da dosya isimleri çok saçma saçma olduğu için pek pratik olmuyor. video grabber diye bir program buldum, kullanımı gerçekten daha rahat.

downloadhelper da sadece belli sitelerde çalışıyor.
  • co2s2  (05.03.09 16:09:22 ~ 16:10:27) 
şu ana kadar girdiğim bütün video sitelerinde downloadhelper çalıştı. eğer son zamanlarda denemediysen, yeni bir update yedi. belki ondan sonra düzelmiştir.


  • teritori  (05.03.09 16:45:14) 
  • badseed  (05.03.09 16:52:29) 
  • sanal uyku  (05.03.09 18:39:43) 
Downloadhelper bütün videoları yakalayabiliyor, site sınırlaması yok, sadece bazı sitelere özel muamele yapıyor.
addons.mozilla.org

Eğer flashget gibi bi download manager programı kullanıyorsan, flashgot eklentisi de yakalayabiliyor videoları.
addons.mozilla.org
  • edge_nabby  (05.03.09 20:04:05) 
hangi tarayiciyi kullaniyorsun bilmiyorum ama opera kullaniyorsan plug-in var bu olay icin.
video downloader diye bir plug-in kullanilip bu is hallediliyor

  • zeykur valekov  (05.03.09 20:42:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.