bu aralar ps3 almak mantıklı mı?

ultra slim 12 gb buldum bir tane uygun. alsam mı diye düşünüyorum, ps4 tanıtılmamış olsa direk alırdım da, şimdi çok mu geç kaldık almak için? ps4 çıkınca çöp olmasın alet.

bir de bu 12 gb modellerin nasıl bir dezavantajı olabilir? sanırım uygun diskler varmış takabiliyormuşuz, bu durumda garanti devre dışı olur heralde değil mi?

nerden baksan 4 yıl götürür seni. mesela ps1'den 2'ye yaklaşık 5 sene rahat bi şekilde popüler oyunları oynayabilmiş, ps2'den ps3'ye gene bi 5 sene süregelmiş dönem var. fiyatı uygunsa al. sonuçta insanlar ellerindeki aletleri çıkarmaya çalışıyorlar. ps4 çıkınca birden insanlar alette değiştiremeyeceğine göre oyun üreticileri elleri mahkum kademeli geçiş yapacak.
mesela pes 2010'dan sonra ps2 için çıkmayacak denmişti 2014 bile çıkacağa benzer. elbette grafik kalite ayrı seçim.
Şahsen ben xbox olmasına rağmen ps1'i açıp halen winning eleven 6-7-8 oynuyorum.
  • emininsel  (28.06.13 10:24:11)
12gb ne ya? 120 olmasın o? 12gb lık ps3 olduğunu hiç görmedim duymadım.

  • crucio  (28.06.13 10:41:33)
bence alınır. hatta şu an kliksa'da çok uygun 160 gb 500 tl + 50 axess chip para.
www.kliksa.com

12gb aldım ben birkaç ay önce. zaten cd den oynuyorsun abi, yeterli yani. ama psn'den bir şeyler satın alıp, oyun indirmene yer olmuyor ki ben öyle bir şey yapmıyorum.

ben de sormuştum 12 gb yeter mi sorusunu :) www.eksiduyuru.com
  • ben yapmadim miki yapti  (28.06.13 10:58:37)
korsan kullanmayacaksan ve psn'den oyun indirmeyeceksen yeterli.

ps3'ün en az 2-3 sene daha kullanılabileceğini düşnüyorum. gt6 gelecek, gta v gelecek halihazırda birçok exclusive oyunları da var zaten.
  • mattiadestro  (28.06.13 13:25:11)