İyi gunler Jak Boeno'lar.

Selamlar,
Biz 4 arkadaş(iki kız,iki erkek yani aile sayılırız ona göre fikir verirseniz seviniriz.) bu gece İstanbul'dan yola çıkıp haftasonunu biryerlerde geçirmek istiyoruz. Amaçlarımız;
-Zıpkınla serbest dalış yapmak. Merası ve balıgı olan/olabilitesi olan ve suyunun sıg olmasıda (2-9 mt) önemli.
-Kamp kurmak çadırla. Agaçlıklı serin piknik havasındada takılabilecegimiz.
- Denize mayoylada girebilecegimiz alanı olan kumu denizi guzel.

****** İstanbul'a arabayla max. 4 saat uzaklıkta olabilecek******

Bir yer aramaktayız, kamp alanı olabilir yada dogada sorun yaşamayacagımız biryerde olabilir. Kamp alanı önerirseniz bilginiz varsa adını yazarsanız sevinirim. Dogada biryer önerecekseniz yakınında market bakkal vs. olması önemli var mı yok mu ne kadar uzakta bilgilendirirseniz yine sevinirim.

Çok şeyi bir arada istiyor olabiriz ama guzel bir haftasonu olsun istiyoruz :) Şimdiden teşekkurler.

mayoyla da derken?
merak ettim sadece, yargılamıyorum:)

  • neyleyim  (28.06.13 09:46:14)
:D Erkekler olaraktan şortla kızlar olaraktan bikiniyle. Tek tek yazmayayım diye mayo dedim işte :)

  • o degilde,  (28.06.13 09:55:58)
keşan tarafında erikli ya da yayla olabilir, eriklide kamp alanı vardı , yaylada özel bir kamp alanı yoktu (bildiğim kadarıyla) ama kumsala yakın bir yerde kamp yapılabiliyor, ufacık yerler zaten bakkalı falan keşfetmeniz çok sürmez

  • gok gurultusu kalpli kadin  (28.06.13 10:03:27)
yok mayo kısmına değil "da" kısmına takıldım ben.
"denize -mayoyla da- girebileceğimiz alanı olan."

ekleme: tamam. sustum. (dalışın yanı sıra anlamı taşıyormuş :P)
  • neyleyim  (28.06.13 10:15:40 ~ 17:32:59)
gok gurultusu kalpli kadin'ın dediği gibi keşan tarafı uygun. Özellikle mecidiye'yi hemen geçince sol tarafta italyan koyu(kale koyu da deniyor) var. kamp kurmak için iyi. Ayrıca bir sürü balık olduğunu da biliyorum. Ama ağaçlık değil.

  • mr vodka  (28.06.13 10:22:48)