Marmaris çok mu kötü?

Marmaris merkezde denize sıfır otel buldum. Gitmeyi düşünüyorum arkadaşlarla gitsem sıkıntı değil de ailemle olacağım için hakkında birşeyler okuyunca sıkıntıya düştüm. Yok kabadayı ruslar var, rahatsız eden barzo tipler var, deniz pis gibi şeyler duydum, doğru mudur?

Ailemle gideceğim için pek o olaylara girişemeyeceğim ama allah aşkına fotoğraflardaki gibi hep 35-50 yaşında rus karılar mı var bu memlekette? Yok mu 20'li yaşlarında insanlar?

var tabii ki olmaz mı... barzolar da ruslara sarıyor zaten, size bize pek bulaşan olmaz :) marmaris merkezin denizi güzel değildir ama 10 dakika yürürseniz sitelerin denizi fena değildir, bi dolmuşla da içmelere gdiersiniz orası gayet şahanedir...

  • physcos physcos  (28.06.13 02:39:31)
denizi kötüden kastınız pis olması mı yoksa taşlı olması mı?

  • maxilian  (28.06.13 02:46:17)
denizin dibi çoğu yerde yosunlu. antalya'daki gibi berrak değil su. çok deniz aşığıysanız sevmezsiniz. ama idare eder yine. barzolar arada çıkabilir, ama siklenmiyorlar zaten. rahatsız etme durumları olmaz. alman var çok, ingiliz var. çoğu da ailece geliyor. ruslar zaten her yerdeler.

  • juninho77  (28.06.13 03:14:38)
aynen denizi pistir. ama yok ben koylara gideceğim dersen, gayet keyif alırsın. onun dışında merkezinde denize girilmez yani.

  • soso  (28.06.13 03:16:28)
Yarım saat mesafede turunç var. Şahanedir.

  • sehpa fx350  (28.06.13 09:09:47)