[]

Birden çok mp3'ü set olarak birleştirme?

Selam duyurucular,

Hazırladığım bir müzik listesindeki mp3'leri nasıl birleştirebilirim, bunun yanında çalan şarkının son 10 saniyesinde sıradaki şarkı başlayacak şekilde ayarlamak da istiyorum.

Audacity ile denedim ama ikinci şarkıyı altta yeni bir sütunda görüyor ve aynı anda iki şarkı çalıyor. Ya ben beceremedim ya da Audacity'de bu özellik yok.

Bu konuda gereken program veya Audacity ile mümkünse bilen anlatabilir mi?

 
ff
formatfactory

  • ground  (27.06.13 22:57:37) 
Audacity de solo diye bir yer vardı galiba, her bir satırın en solundaki ufak kutuda. Ona tıklayınca yalnızca o satırı dinliyebiliyorsun. Belki bir de böyle denersen?


  • puc  (27.06.13 23:00:04) 
Acoustic mix diye bir program vardı. Yani başında acoustic geçiyordu ama adı tam o muydu bilmem. Tam istediğin gibi bir program. Ben de onu kullandım uzun süte baya basit zaten


  • kablelvuku  (30.11.14 22:12:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.