ingilizce cümle çevirisi

I've known disgusting people but you are in a league in own i've just killed your husband still want to come with me you slut

çevirisi böyle mi olacak

bir sürü iğrenç insan tanıdım ama sen ayrı bir yerdesin az önce kocanı öldürdüm sen hala benimle gelmek mi istiyorsun seni aşüfte

Olmuş bence. Az önce kocasını değil de "kocanı" oldürdüm olacak ama.

  • otonom  (27.06.13 14:31:59)
lots of disgusting people daha iyi sanki.

a league in own'dan sonra nokta koysan daha iyi.

just killed your husband and you still olsa daha iyi.

en sona da soru işareti.
  • sen git ben geliyorum  (27.06.13 14:49:15 ~ 14:49:23)
o kadar igrenc insan tanidim ama sen baska yerdesin kocani oldurmeme ragmen benimle gelmek istiyorsun allahin kasari. Yani evet iyi cevirmisin.

edit: ben ingilizceyi turkceye cevirdim soru tersiymiş
  • evil genius  (27.06.13 14:51:30 ~ 16:27:15)
orijinali ingilizce olan mı? öyle durmuyor.

  • ambrose pierced  (27.06.13 14:55:20)
I've known lots of disgusting people but you are worse than all. I've just killed your husband and you still want to come with me you bitch!

  • neyleyim  (27.06.13 15:42:18)
"you are in a league in own"

böyle bir şey yok. "you are in a league of your own" olur o.

"I've just killed" demene de gerek yok.

I just killed your husband and you still want to come with me, you slut.
  • bira sisesi kapagi  (27.06.13 15:47:02)
@bira sisesi kapagi

I just killed your husband derse "sadece" anlamı katmaz mı cümleye o just?
  • neyleyim  (27.06.13 16:30:50)
@neyleyim

bir sorun olmaz. cümleden o anlamı çıkarmak çok zor.
  • bira sisesi kapagi  (27.06.13 17:15:15)
orijinali ingilizceyse de dediklerim doğru. yazan kişi yanlış yazmış ingilizce.

türkçeye ise senin çevirin doğru.
  • sen git ben geliyorum  (27.06.13 17:52:46)
@sen git ben geliyorum

"a league in own'dan sonra nokta koysan daha iyi."
bu mu doğru? :))
yanlış yönlendirmeyin insanları canım kardeşim :)
  • neyleyim  (27.06.13 19:37:31)