Tatil Sorusu

Merhabalar,

Kafa dinlemek, hayatın yorucu rutininden kaçmak için haftaya iki erkek arkadaş ufak bir tatile gitmeyi planlıyoruz. Yalnız daha önce böyle bir planımız olmadı hiç o yüzden nasıl bir yol izlesek tam bilemiyorum. Deniz kenarında Antalya, Marmaris gibi bir yerde her şey dahil bir otele gitmeyi düşündük. Bunun dışında alternatif olarak ne önerebilirsiniz? Veya önerebileceğiniz bir otel var mı?

Ayrıca ekşide şöyle bir şey gördüm (bkz: antalya'da otellere tek erkek alınmaması ). Ne kadar doğrudur bu? Böyle bir sıkıntıyla karşılaşır mıyız?

Edit. Eklemeyi unutmuşum Ankara'dan çıkacağız.

Yola nereden çıkacaksınız? Eğer istanbul civarındaysanız ve aradığınız şey deniz kum güneş ve sakinlikse saros körfezini tavsiye edebilirim.

  • dampire  (27.06.13 12:48:03)
tıklık tıklım sahilde nasıl kafa dinleyeceksiniz. sessiz bir göl kenarında bir otele gidin ya da kamp yapın

  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (27.06.13 12:56:09)
mesele kafa dinlemekse bence assos tarafina gidin. bir dolu irili ufakli pansiyon var.

  • co2s2  (27.06.13 13:09:04)
kaşı bi düşünün derim. kafa dinlemek için plajları merkezi otelleri mükemmel resmen. ve isterseniz gece için bi iki bar tarzı yeri de var. ama kaş genel olarak acayip huzurlu. eğer ilgilenirseniz bi iki otel önerebilirim.

  • yilki ati  (27.06.13 13:15:47)