Protetin Tozu

Baya kilo verdim, vücut hacmini kaybetmeye başladı. Yüzme+evde ağırlık çalışmaya başlayacağım hafiften. Gün içerisinde çok az protein alabiliyorum. Fiyat/performans olarak en iyisi hangisidir?

boy kilo nedir. çok fazla kilo eksiğine varsa gainer daha yararlı olabilir. seriouss massı önerebilirim. illede protein dersen on %100 whey

  • hermann  (27.06.13 12:21:40)
Kilo eksiğim yok, fazlam var hala.

1.84 87 kiloyum.
  • daddy  (27.06.13 12:25:48)
kilo fazlan varsa protein kullanma.yağlanma yapar.kurban olim bi antrenör bul kendine herkes kullanıyo diye kullanma.

  • aşksız prens  (27.06.13 12:33:59 ~ 12:34:22)
protein tozsundan korkulacak bir şey yok
amerikada almanyada adamlar süper marketlerin raflarından satın alıp tek seferlik içebilyorlar.

sana tavsiyem, karbonhidrattan -şekerden uzak dur una göre bir protein tozu seç
weider premium whey işini görür
  • opeth  (27.06.13 12:39:42)
kafam daha çok karıştı.

  • daddy  (27.06.13 12:49:23)
www.protein7.com

bu çok iyi. genelde stok bulunmuyor ama şu an alabilirsin.
  • cantstandya  (27.06.13 12:49:51)
beslenme eksiği supplementle telafi edilemez. protein tozuna harcayacağınız paraya yazık.

kaldı ki evde ağırlık çalışırken protein tozu almanız biraz gereksiz. yok illa alıcam diyorsanız çok para vermeye gerek yok, bilindik markaların aşağı yukarı hepsi aynı.

www.protein7.com

işinizi görür.
  • giderbey  (27.06.13 13:25:28)
doğal beslen. 1 kilo protein tozuna min. 100 lira verene kadar haftada 2 kg tavuk ya da hindi göğüsü al daha iyi olur. sabahta yumurta yersin ohh temiz. birde protein tozu yağlandırmaz. zaten müsabık olmayan sporcuların supplement kullanmasını oldum olası anlayamam. ama illa alacağım diyorsan nitrofull almada ne alırsan al. ben kullanmadım daha önce hayatımda besin takviyesi ama kullanan arkadaşlarım optimumdan çok memnun kaldılar.

  • lathspell  (27.06.13 17:51:42 ~ 17:53:42)