Hangi bankayı kullanıyorsunuz?

Ve neden?... Mutlu musunuz?

yapı kredi memnunum, işyeri ile anlaşmalı maaş bankam yoksa bir özelliği yok.

  • basond  (27.06.13 10:01:17)
Hiç bir banka :D
Ay başı en az 2.500 TL ay sonu da en az 700-800 TL cebimde nakit para oluyor. neden mutlu olmayayım ki.
Kazandığınız bütün parayı yatırıyorsunuz bankaya ya da bankadan hiç çekmiyorsunuz banka patronları krallar gibi yaşarken siz kredi kartı taksit borç :D komik senin paran niye başkasının cebnde olsun kardeşim.
  • netadam  (27.06.13 10:07:33)
iş bankası.memnunum.özel bi sebebi yok iş yeri anlaşmalı.

  • gakgul  (27.06.13 10:10:49)
kredi kartı için işbankası
vadeli hesap için ingbank.

  • baldur  (27.06.13 10:11:49)
akbank, maaş aldığım banka ancak atm leri yaygın, internet şubesi, mobil application ı güzel. zırt pırt mesaj atıp aramıyor da. ulan düşündüm de banka değil fuckbuddy mübarek :)

  • mat couthon  (27.06.13 10:27:43)
iş bankası, işyeri anlaşmalı. şikayetçi değilim.

  • nicki martin  (27.06.13 10:29:42)
iş bankası. işyeri anlaşması var masraf falan ödemiyorum. cep şubesi güzel, atmleri yaygın. bundan sonra başka bankayla işim olmaz.

  • bira sisesi kapagi  (27.06.13 10:35:13)
akbank. işyerine yakın diye başladım. Şimdi internet bankaciligi cok iyi memnunum.

  • ground  (27.06.13 11:03:52)
garanti. atm'leri yaygin, internet bankaciligi guzel. mobil'ini pek sevmiyorum. teb'e gecmek istiyorum(maas hesabim) ama atmleri yaygin olmadigi icin gecemiyorum. internet subesi cok iyi degil ama mobil uygulamasi cok guzel.

  • crucio  (27.06.13 11:17:06)
çoğu bankada hesap var ama bi tek iş bankasını aktif kullanıyorum ordan kredi kartım da var diye, memnunum bi sorun yaşamadım.

  • xenophobe  (27.06.13 19:51:06 ~ 19:51:12)