Maç izlerken konsantre olamamak?

Bahis yapmış olsam dahi futbol maçlarını canlı izlerken maça konsantre olamıyorum. telefon, pc ya da etrafa kayıyor ilgim. şuan uruguay, brezilya maçında aynen olan bu, dk 41 olmuş bir penaltı birkaç korner ve şut izledim anca. Dışarıda ya da evde izlememde fark etmiyor, çok sıkıcı geliyor lan.

bahisten daha çok kazanmam için çok maç izlemeye alışmam gerekiyor. var mı önerisi olan?

aha yazarken gol oldu, onu da gördüm en azından. :)

bahisten kazanmak için futboldan anlamak yeterli olsaydı ohooo türkiyenin yarısı zengindi. çok sürprizli bir oyun, hiç bulaşma bence bahise uzun vadede mutlaka kaybetmiş olacaksın. onun dışında ne bileyim ben de pek tat alamıyorum futboldan artık. zidane'ı özledim. şişko ronaldo'yu özledim. bi de şimdiki brezilya'ya bak, neymar'mış, fred'miş apaçi apaçi tipler.

  • juninho77  (26.06.13 23:07:44)
bahis hakkında tavsiye almak için açmadım duyuruyu. uzun vadede mutlaka kaybeden değil kazanan biriyim zaten. 1,5 yıllık 100+ bahislik tekli maç geçmisi ile. sezonluk islem hacimde 50000+

en buyuk sorunum futbol bilgim ve az mac izlemem.
  • christopher nolan  (26.06.13 23:20:04)
son bir kaç yıldır futbol acayip zevksiz bir oyuna döndü. bence nedeni o. 5-6 yıl önce haftada banko 10 maç izlerdim. bu aralar ise bırakın derbileri el klasiko, cl finallerini bile izlemiyorum.

sorunun çözümü yok bence. kendini kaptırman lazım. o da günümüz futbolunda çok zor.
  • westblack  (27.06.13 00:50:46)