[]

Yurtdisindan Alinan Telefona Turk Hatti Koymak

selam,
benim yaklasik 3 yil once isvicre'den hatli aldigim bir blackberry var. aboneligi coktan gecmistir. turkiye'ye gittigimde bunun icindeki isvicre hattini cikarip turkcell koymak istiyorum. nasil oluyor bu kirdirma islemleri tam olarak? garantisi bozuluyor mu kirdirirsam? bir de bi ara pasaport kaydi muhabbeti vardi sanki?! 
"kırmak" konusu, sadece sim kilidi varsa gerekiyor. bi de pasaport kaydı eğer türkiye'de 30 günden fazla kalacaksan gerekli.


  • ben smyrna  (26.06.13 21:51:49) 
sim kilidi olup olmadigini nasil anliycam? baska bir sim takarak mi? calismazsa kilitli mi oluyor?


  • gerard  (26.06.13 22:08:59) 
evet


  • ben smyrna  (26.06.13 22:11:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.