havadan gelen 450 tl ile ne yapılabilir?

kimisi için çok para olmasa da öğrenci adam için iyi para, havadan bi 450 lira geçti elime, kenara köşeye koymak yerine harcamak istiyorum. playstation 3'ün en azından 2-3 yıl daha ömrü olsa üstüne para ekler onu alırdım fakat şimdi alacak bir şey bulamadım. telefonum da yeterli. iphone 4s kullanıyorum, 5'e geçmek yerine 6 ya da 5s'in çıkmasını beklemek istiyorum. bu durumda telefon da devre dışı, playstation 4'ün çıkışına daha var ve çıkış fiyatı epey yüksek olacaktır.

görüldüğü üzere elektronik eşyalara yönelmiş durumdayım biraz. siz olsanız parayı ne şekilde kullanırdınız? elektronik olması şart da değil.

not:
çoğu kişiye saçma gelebilir, saçma geldiyse cevap yazmasanız da olur, derdini sikeyim butonu bakınızı da vermeyiniz lütfen. farkındayım derdim dert değil.

brezilya'Ya bas. son 50 dakika

  • fuskiyenin oglu  (26.06.13 21:11:30)
ps3'ün 2-3 yılı var daha? yapıştır alır almaz da kırdır.

  • herp  (26.06.13 21:16:06)
2. el güzel bir fotoğraf makinesi?

  • dahili meddah  (26.06.13 21:16:44)
güzel bi tatil

  • taha1907  (26.06.13 21:22:03)
iyi bir kulaklık. evde çok rahatlatıyor insanı. beats.

  • sen git ben geliyorum  (26.06.13 21:27:12)
kesinlikle tatil. ya da günü birlik turlardan 2-3 tane.Karadeniz, ege, marmara'da birer ünlü il... Farklı şehirler, farklı insanlar görmek lazım.

  • pandispanya  (26.06.13 21:32:10)
ps 4 500 dolar olacak sanırım, bence aralığa kadar bekleyip al?

  • noluyo yaa  (26.06.13 21:35:22)
Öncelikle parasızlıktan alamadığım bir kaç kitap var onları alırdım, sinemada görmek istediğim filmler varsa onlara gider ve yine parasızlıktan gidemediğim özel tiyatro oyunları var onlar için kenara para koyardım..

  • mutekebbir  (26.06.13 21:36:43)
rus'a git.

  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (26.06.13 21:44:22)