Glastonbury Festivali - Hangi grupları dinleyeyim?

Selamlar.

Glastonbury'ye gidiyorum. Line-up şöyle: www.glastonburyfestivals.co.uk

Özellikle tavsiye edebileceğiniz kimler var?

skream, flux pavillion, netsky. bu üçü art arda çıkıyor zaten. dubstepçiler ama kaliteli ve eğlendirici elemanlar. onun dışında cat power, alt j, xx

  • ack3000  (26.06.13 14:51:18)
daughter ( canlı dinleyince çok hoş oluyor )
rita ora
vampire weekend

alt-j ( kesinlikle dinle )
of monsters and men

toro y moi

James Blake ( kesin dinle )

molotov jukebox ( canlı dinlemiştim çok eğlenceli grup )

Little Boots DISCOTHEQUE bu discoteque ne bilmiyorum ama little boots da güzeldir
  • utkucbkc  (26.06.13 14:54:10)
mitoz bölün. nick cave ile smahing pumpkings ve editors aynı anda.

gerçek cevap: sürekli other stage'de takılmak o kadar da mantıksız olmaz.
  • ambrose pierced  (26.06.13 15:22:42)
everything everything! onun dışında
arctic monkeys, foals, jake bugg, alt j, rufus wainwright, crystal castles, local natives, kt tunstall, the proclaimers..

o değil de bu nasıl bir line-up'tır yerinde olmak isterdim
  • feykalade  (26.06.13 19:40:12)