bu adam bu kızlara kaç para veriyordur

www.facebook.com
Bir de çok saçma değil mi ,Adam kendisi baksa bu kadar yakısıklı değil ..ama sanırım çok zengin baksana 3 tane kızı çıkarıp kendini yakısıklı sanıyor ..

o kızların gerçek hali kıçımın kenarı. resmen sanayiye sokup kaporta cila tepeden tırnağa değiştiriyorlar, iğnesine silikonuna varana kadar hemde. yoksa onlar gerçekte güzel falan değiller.

al buda videosu hatta
www.odatv.com
  • manipülatör  (26.06.13 02:29:01)
benim bildiğim parayla felan diil baya gönül bağı ile yapıyorlar o işi. bi ton aile var hatta kızımızın aklını yıkadılar diye gezen.

  • herp  (26.06.13 02:30:01)
tahtakale'de bunların spotlarından bolca var.öyle çok bir şey de istemiyorlar.

  • ataturkist  (26.06.13 02:47:48)
Ben de sekmelerde geziyordum aga bu nedir diye konu açacaktım duyuruya

OLAYIN ne olduğu konusunda bir fikrim yok
  • Fakin idiyıts  (26.06.13 06:40:58)
adnan oktar başlığı altına yazmıştım ben bunu , zaman zaman değişen , her programda gözükmeyen kızlar , mesela very big cat you dediği kız ice ajansa bağlı amerikalı bir manken . yine programa çıkan 1-2 mankenle daha konuşmuştum. adnan hoca çağırıyor çekime sürüyle kızı , bir kaç tane ayı geçiyor karşılarına aradan karpuz seçer gibi seçiyorlar , parasını verip çıkarıyorlar programa. ama sabit duran bu garip kadınlar ne amaçla yapıyor bilmiyorum.

eksisozluk.com
  • dodi el ford  (26.06.13 09:37:54 ~ 09:38:33)