bayram tatili

slmlar..

abimle birlikte ki kendisi benden 2 yas buyuk..tatile gitmek istiyoruz onunda doguya benim batiya daha once gitmisligimiz var...farkli bir tatil plani yapmak istiyoruz...

aklimizda tayland singapur var...

sorularim
1/daha farkli heyecan yaratacak fikirleriniz tatil onerileriniz var mi
2\daha once tur sirketleriyle tayland singapour paketini alip giden var mi

güneye gidin o zaman. mısır diyorum.

  • kenar  (26.06.13 01:13:11)
ağustos ayında mısıra gitmeyi bir kez daha düşünün.

  • gis  (26.06.13 01:21:00 ~ 02:08:40)
filistin ya da suriye yi öneririm. egzotik bir doğu asya ülkesi isterseniz aynı ayarda myanmar da olur.

  • ygmrszhvlrdneypcgniblmynsmsye  (26.06.13 02:05:27)
ağustos ayında mısır, filistin, suriyeyi öneren arkadaşlara bulundukları şehrin meydanına saat öğlen 12'de gidip güneşlik bi yerde bi yarım saat dikilmelerini tavsiye ediyorum.

st petersburg beyaz geceler diyorum başka da bişey demiyorum.
  • nicki martin  (26.06.13 09:59:46)
doğu ve batıya gidilmiş, sırf iş olsun diye güney dedim. güneyde de mısır aklıma geldi.
size ne arkadaşım benim cevabımdan ver kendi cevabını geç yani. belki ben 45 derecede deniz turizmi hayalleri kuruyorum mısır için sana ne? ama yok illa üstte yazana taş atılıcak beğenilmediyse fikri, şöyle bi giydirilicek, ego tatmini yapılıcak. adamı hasta etmeyin kendi cevabınıza bakın.

  • kenar  (26.06.13 11:57:20)
singapor yonunde karar kılıyoruz..yanlız sunu merak edıyorum surıye ve fılıstın guvenlık acısından gıdılebılınır mı?

  • pisuvardandumancikartanadam  (26.06.13 15:38:13)