Samsung Galaxy Mega mı yoksa Note 3 mü?

Şu an kullandığım telefon Samsung Galaxy S3. Bana artık küçük geliyor. Ekim'de çıkacak Note 3 düşünüyordum. Taki 6.3 inçlik Galaxy Mega'yı duyana dek.

Ne alsam?

Galaxy mega donanım olarak çok üst seviyeye oynamıyor
Note 3 daha güçlü olur ama daha küçük tabi

  • Fakin idiyıts  (25.06.13 16:14:36)
Benim Note II'yi al.

edit: benimki teknosa'dan yeni yılın ilk günleri alındı la. 1150 lira ;)
  • mahsunkul  (25.06.13 16:15:37 ~ 16:31:56)
Benim note 2yi de alabilirsin samsung garantili 1550ye aldım sana 1500e satarım 3 ay bile olmadı daha :D

  • Fakin idiyıts  (25.06.13 16:22:53)
Galaxy Mega denen şey, Note gibi serilere parası yetmeyenler için çıkarılıyor. Note serisi üst seviye. Mega ise giriş ya da orta seviye olabilir o donanımla.

Büyük ekran yeter, başka bir şeye gerek yok dersen, Mega olabilir.
  • ahmetcan44  (25.06.13 16:24:01)
mega donanım olarak note'un çok gerisinde olacaktır ama bu günlük kullanımı pek etklemez oyunlarda ortaya çıkar bu fark daha çok

  • qazwsx  (25.06.13 16:44:33)
@mahsunkul ve @fakinidiyıts; Note 2 düşünmüyorum. 2'nci el ise hiçççççççç. :D

@fakinidiyıts, @ahmetcan44, @qazwsx; Donanım çok önemli benim için. Oyun oynamasam da servis olarak çok program kullanıyorum ve S3'üm çok kasıyor bu yüzden. Ben donanımları kafa kafaya sanıyordum.

Verdiğiniz bilgiler sayesinde kesin Note 3 kararını verdim. Artık Ekime kadar bekleyeceğiz.
  • boray eris  (25.06.13 18:30:32)