Dişçi Tavsiyesi (İzmir)

merhaba,
göztepe, narlıdere, alsancak civarında eli hafif, işinin ehli, memnun kaldığınız bir dişçi tavsiye edebilir misiniz?

Kaan Kaya'yı öneririm. Telefon: 463 86 88

Yeri tam Alsancak Cami'nin orda, Yapı Kredi'nin ya da (hala var mı bilmiyorum) Armada Dershanesi'nin üstünde.
  • fotrsapka  (24.06.13 21:04:57)
Devlet hastanesine giderim dersen Alsancak Diş Hastanesi'nde Hülya DOKUMACI var. Dişlerim yapı olarak zayıf olduğu için küçüklüğümden beri gidiyorum şimdiye kadar en ufak bir sıkıntı yaşamadım. Ayrıca şen şakrak, neşeli birisidir, muayenehaneye girmeden bile kahkahalarını duyabilirsin..

  • EkimBebesi  (24.06.13 21:14:36 ~ 21:15:13)
konak diş hastanesinde (devlet hastanesi yani) uğur gülmez diye bir doktora gittim 1 ay önce ve 2 ay önce.

çok iyi bir insandı, işini de iyi yaptı. kendisine buradan da teşekkür ediyorum, tavsiye de ediyorum.
  • kamera motor  (24.06.13 21:47:25)