hayat bu kadar boktanken nasıl ayakta kalıyosunuz ?

selam
hayat o kadar iğrenç geliyor ki bu aralar
zannediyorum başkaları için de böyle
bu duruma karşı ne yapıyorsunuz da dik durabiliyorsunuz ?

dik durmuyorum pek şahsen, vakit öldürüyorum işte, kalan zamanı dolduruyorum.

  • delusion  (22.06.13 17:44:52)
dik duruyor gibi görünüyoruz
kafa dağıtıyoruz bir şeylerle, iş oluyor alkol oluyor kitaplar oluyor
yine de her gece gözlerimizi kapamadan önce, sabah hiç uyanmamayı diliyoruz
  • hjarteblod  (22.06.13 17:46:05)
ama arkadaşlar iyidir.

  • incitylife  (22.06.13 17:46:46)
ızdıraba alışacaksın bikere. çeken insanlarla yakınlaşacaksın.
kaan boşnak dinle misal. www.youtube.com
hep sarhoş gez. gündüz vassaf oku.
er kişiysen sevgili kategorisine girebilecek kadınların yanında asla ağlama :)
gezi parkı'ını düşün o güzel insanları ve tüm şehirlerde onlarla bütünleşenleri..
  • yapacakbirseyyok  (22.06.13 17:51:53)
sağlık sorunu yoksa takma kafana, düzeliyor bir şekilde.

  • cevher67  (22.06.13 17:54:23)
Orhan Baba, Müslüm Baba dinleyip ağlayarak...

  • compadrito  (22.06.13 18:06:40)
güçlü görünüp dayanamaz hale gelince gidip gizli bi köşede ağlıyorum

  • Solem  (22.06.13 18:13:01)
olaya doğru taraftan bakıyorum ben;
hayat boktan değil.

  • etna  (22.06.13 18:14:30)
alternatif cevap 1: bu (ergenlik) dönem de geçecek merak etme...

alternatif cevap 2: arkadaşım herkesin hayatında illa sorunları vardır ve hayat hep kötü görünür. dünyanın en zengini bile olsan hep hayat zordur ve yaşanılacak bir yer değildir. önemli olan birkaç temel şeyin sende olup olmaması. mesela sağlık. eğer sağlığın (hem akıl hem fiziki) yerindeyse gerisi boş. etrafına bak bi... ne kadar zor durumda olanlar var. otomatik olarak anlayacaksın ki senin durumun iyidir. hep bu taraftan düşünürsen sorun kalmaz. diğer yöntem de hayatta bi amacın olsun. öyle hayal değil gerçekçi zorlu bi amaç. buna kilitlen. onu başarana kadar kafan orada olur başka şeyleri düşünmezsin.
  • pek vokal  (22.06.13 18:22:33)
bi sigorta hastanesinin acil servisine git takıl bikaç saat oralarda. çıkışta bunları pek takmayacaksın bi süre.

  • innerbliss  (22.06.13 18:27:40)
kendi tecrübeme dayanarak söyleyebilirim ki ne kadar çekilmez olsa da, hayat mucizelerle doludur aynı zamanda.

ama şu an @delusion ile aynı evredeyim, o ayrı konu.

belki ikinci bir mucize daha verilirse gelir hem seni hem de @delusion'u teselli ederim o zaman.
  • puc  (22.06.13 19:18:47)