Arada kalmak

Elimizde 2 tane guzel kizimiz var.

İkisiyle de konusuluyor. Flort donemi sayilabilir.
Birisine X diyelim ötekine Y

X kizimiz oglani begeniyo ama cok da takmiyo. Kacmiyor, gorusuluyor ama kiz ilgisini pek belli etmiyor. Oglan aramazsa kiz aramiyor ama kizda da biseyler var
Kizla birlikteyken egleniliyor zevk aliniyor birlikte olunmaktan

Y kizimiz oglani begeniyor, ustune dusuyor, ilgisini belli ediyor, oglan aramazsa kiz ariyor. Kizla egleniliyor ama X kadar degil.

Yani X ve Y tam zitlar birbirlerine.

Siz olsaniz hangisini tercih ederdiniz?
Neden?
Hangisi daha cekici gelir size?

hayatımda çözdüğüm ilk x ve y denklemi olur bu :)

Y sonuna kadar!
  • Caaannn  (22.06.13 14:27:10)
X daha çekici gelir ama Y ile birlikte olurdum. insanlar üzülmesin değilmi.

  • mete kudur  (22.06.13 14:27:52)
Kızın üzerine düşmekten sıkılmazsan, zor gelmezse X.

Kişisel seçim; Y.
  • ir10  (22.06.13 14:29:35)
Çözüm uzun vade kısa vade.

kısa vade takılırım diyorsan X. Zira ilgisiz olan kız uzun vade de daha çok hoşlandığı, kendisini daha çok çeken birine kaptırır gönlünü, sen sadece ara dönem doldurucusu olursun. Büyük ihtimal kıza bağlanmış olduğun için şutlanarak yollanmak büyük duygusal veya moral zararlarıyla sonuçlanır.

Y ise eğer eğlenebiliyorsan, (illa eller havaya, ortamlar kopsun modunda olmak şart değil) kafa uyumu varsa, ve en önemlisi kız beğeniliyorsa senin tarafından (fiziki+duygusal) uzun vade de çok daha kârlı bir ilişki olur, sevgi artar, sağlam temelli bir ilişki olur.

Ben olsam Y'yi tercih ederim. Zira X sağlam ayakkabı değil gibi.
  • efrasiyab87  (22.06.13 14:32:42)
şimdi birbirimizi kandırmayalım. x her daim çekici gelecek, y ile olur da ayrılırsan tıpış tıpış gene x e gidecen. kaldı ki bundan 1 ay sonra y sıkacak seni. gene x e gidecen.

insan olmak böyle bişi.
  • dark colours  (22.06.13 14:33:17)
neden birini seçmen gibi bir olayın var bilmiyorum ama anladığım kadarıyla ortada aşk yok. e o zaman?

ikisi de iyi. bence ikisine de biraz zaman ver daha iyi tanımak için, baktın biriyle kötü gidiyo diğerini seçersin.
  • hope ender  (22.06.13 14:36:11)
Y

  • king lizard  (22.06.13 14:38:38)
Y+

  • seyduna6687  (22.06.13 14:40:14)
x seni şutlayınca y ye döneceksin ama o da başkasını bulmuş olacak.

  • theunforguven  (22.06.13 14:44:52)
X in hic mi oluru yok?

  • hain kostokk  (22.06.13 15:04:06)
Peki bu X i elde edememislik bir sure sonra inada biner mi?

  • hain kostokk  (22.06.13 15:15:33)
eğer hangisi diye bir soru oluşuyorsa ikisi de değildir zaten aradığınız.

ama "öylesine" takılacaksanız ve sürünmeyi seviyorsanız X, sürümeyi seviyorsanız Y.
  • neyleyim  (22.06.13 15:17:27)
y.

  • sen git ben geliyorum  (22.06.13 15:30:09)
daha güzel olanı seç.

  • snape i başından beri tanırım  (22.06.13 16:22:02)
Bir X olarak sonuna kadar Y diyorum. Hocam ne X senle ne de sen Xle mutlu olursun benden söylemesi.

  • incitylife  (22.06.13 16:58:07)
iyi de soruyu soran x. o yuzden bence doğru tercih y olacak. lütfen denklemci arkadaşa ilet.

  • sen uyurken  (22.06.13 17:28:28)
yaş 25 altı ise x
25 üstü ise y

  • sormayın bana sen o musun diye  (22.06.13 19:31:29)
eğer güzellik dereceleri birbirlerine yakın ise hiç düşünmeden Y. götü kalkıkları sevmem zinhar. bu arada şanslı piçsin xdxd.

  • gates  (22.06.13 20:20:14)
duygusal ihtiyaçları karşılamak için y'nin duygularıyla oynanır, x ile birlikte olmaya çalışılır. kural bu.

  • dzingis  (22.06.13 20:30:11)